Úvod  
  Reference  
  Stropní systémy SPIROLL  
  Ceník SPIROLL  
  Tel: 736 76 90 36  
  E-mail: sk.stav@seznam.cz  
  Recyklace  
  Výkopy, demolice, bourací práce  
  Jeřáb LIEBHERR  
  Elektroinstalace  
  Kontakt  

stropní systém SPIROLL

Stropní systém společnosti je  založen na předpjatých panelech dutinových HCE (původní označení PPD)
SPIROLL nebo PARTEK s vysokou únosností, nízkou hmotností a vysokou rychlostí realizace.

Díky tomu, že stropní systém odbourává velkou část mokrých procesů na stavbě, je vhodný k použití během celého ročního období. Bez ohledu na klimatické podmínky. Stropní systém je určen do mnoha typů stavebních konstrukcí.

Vysoká únosnost předpínaných dutinových panelů umožňuje navrhovat stropní konstrukce s velkými rozpony
(prostory s otevřenou dispozicí, případně s variabilními dělícími příčkami).
Tyto prvky jsou vyráběny v šesti základních tloušťkách (150mm, 200mm, 250mm, 265mm, 320mm, 400mm a 500mm) a v několika typech vyztužení.

Délky panelů, tvar panelů a prostupy panely jsou individuálně přizpůsobovány každé zakázce.
Stropní panely jsou vysoce variabilní. Součástí stropního systému  jsou také prefabrikované balkony a schodiště
navrhované a vyráběné dle individuálních požadavků zákazníků. Stropní sestavy jsou dodávány společně s ocelovými výměnami pro větší prostupy a instalační šachty.

Celý stropní systém  (včetně detailů a kladečských plánů) Vám pomůžou navrhnout naši odborníci   .

Ceny stropních panelů Vám rádi sestavíme na míru

K sestavení cenové nabídky na stropní panely potřebujeme půdorysné plány přízemí (případně dalších pater), podkroví a krovu. V případě podsklepení i výkres suterénu. K urychlení vypracování cenové nabídky prosíme uveďte místo pokládky a kontakt na Vás.   objednat cenovou nabídku  

Doprava a montáž panelů SPIROLL

Dopravu panelů SPIROLL Vám zajistíme na klíč včetně odborné montáže.

stropní betonové panely SPIROLL

Jako strop jsme zvolili stropní panely Spiroll od firmy SKL Recyklostav. Komunikace s firmou byla bez problémů, poslali jsme výkresovou dokumentaci, na základě které nám vyhotovili cenovou nabídku a rozpis jednotlivých panelů. TECHNICKÉ ÚDAJE

Stropní panely SPIROLL a PARTEK

jsou deskové betonové prvky vylehčené průběžnými podélnými dutinami kruhového nebo oválného průřezu. Vyztuženy jsou pouze podélnými předpínacími lany z patentovaného drátu. Panely slouží k vytvoření stropní konstrukce v objektech bytové, průmyslové a občanské výstavby, kde jsou výhodné díky malé výšce prvku a tím i celého stropu. Podélné i šikmé řezy umožňují dílce přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka pro netradičně řešené stavby. Využití panelů Stropní panely SPIROLL a PARTEK Vám nabízíme o tloušťce 150 mm, 200 mm, 250 mm, 320 mm, 400 mm a 500 mm. Výrobní délka panelu závisí na přání zákazníka a může dosáhnout až 25 m a je odstupňována po 1 cm. Půdorysný rozměr panelu lze upravit podélnými a šikmými řezy za předpokladu dodržení předepsaných zásad.

Rychlá montáž a přeprava panelů

Panely díky svým velkým rozměrům a možnosti montáže přímo z dopravního prostředku umožňují pokládku stropu ve velmi krátkém čase s minimem pracovníků. Při montáži stropních panelů se šetří jak čas a peníze na dopravu panelů, tak také prostor na staveništi, potřebný pro skladování panelů. (Není potřebná podpůrná konstrukce). Panely přepravujeme běžnými dopravními prostředky. Typ dopravního prostředku vybíráme na základě maximální délky panelů a jejich hmotnosti. Terén pro skládku panelů musí být rovný, odvodněný, zpevněný, přiměřeně velký, umožňující bezpečné nakládání a skladování dílců. Před zahájením montáže provedeme technickou přejímku stavební připravenosti. Odkaz na odbornou firmu levne stropní panely SPIROLL Únosnost panelů Předpjatá výztuž, navrhovaná vždy podle konkrétního zatížení a rozponu, umožňuje maximální využití statické výšky průřezu panelu. Snadné přizpůsobení rozměrů panelů půdorysu stavby Panely jsou vyráběné podle navržené skladby stropu. Použití panelů SPIROLL přináší okamžitou únosnost stropní konstrukce bez nutnosti větší technologické přestávky, nutné u polomontovaných nebo monolitických stropních konstrukcí. Odpadá rovněž provádění bednění či provizorní podpůrné konstrukce.

stropní betonové panely SPIROLL

Předpjaté stropní panely SPIROLL slouží k vytvoření stropních a střešních konstrukcí pozemních staveb. Pro svou vysokou únosnost, odlehčení dutinami a dokonalému využití materiálu díky předpjaté výztuži jsou panely vhodné zejména pro větší rozpony. Podélné i šikmé řezy umožňují dílce přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka pro netradičně řešené stavby. TYPY Panel stropní betonový předpjatý SPIROLL Panely skladebné šířky 1 200 mm s výškou 160, 200, 265, 320 a 400 mm se dodávají na zakázku v délkách odstupňovaných po 10 mm. KONSTRUKCE, VARIANTY Technologie výroby na dlouhých drahách umožňuje dodávat prvky v přesně požadovaných délkách. Panely jsou vylehčeny podélnými dutinami, výztuž tvoří předpjatá ocelová lana, kde jejich počet, tloušťku a umístění lan určuje dovolené zatížení a maximální délka dílce
KONTAKT:
SKL recyklostav
mobil:   736 76 90 36
IČO: 290 10 161
sk.stav@seznam.cz


Pondělí7:3015:30
Úterý7:3015:30
Středa7:3015:30
Čtvrtek7:3015:30
Pátek7:3015:30
Sobota8:0012:00
Nedělezavřeno